Kontakt Info

Často Kladené Otázky

Užitočná Informácia

Vypracovali sme pre vás informácie, za účeľom upresnenia informovanosti pre širokú verejnosť v prípade vašeho vlastného využitia.

Pre lepšie porozumenie našich ubytovacích služieb sme pre vás vypracovali par často kladených otazok zá účelom upresnenia zakladných pojmov pre všetkých záujemcov o ubytovanie.

Rezervacie je najlepšie uplatnovať prostredníctvom telefonického rozhovoru. Ako alternatívne riešenie je možne využitie našeho online formulára alebo prostredníctvom emailovej adresy privatnaobraze@privatnaobraze.sk

Platobné podmienky sa konzultujú pri nastupe na pobyt. Pokiaľ sa jedná len o informačne vypracovanie ponuky, tak je možné túto informáciu požadovať len prostredníctvom telefonického rozhovoru na čísle +421 / 0940 587 192

Stravovanie v našich priestoroch momentálne nie je možné. Ubytovaný si musia stravu zabezpečiť sami a na vlastne náklady.

Áno. Parkovanie je plne dostupné v objekte ubytovacieho zariadenia a je plne prístupne a vyhradené len pre ubytovaných a majiteľa.

Zaujemcovia o ubytovanie v priestoroch "Apartman NA OBRAZE" sú povinný kontaktovať majiteľa ubytovacieho zariadenia prostredníctvom telefonického rozhovoru na čísle +421 / 0940 587 192 kde si obidve strany stanovia podiemky jeho vzájomné využitia.

  Informácia

  Napíste nám aj vy!

  Promptné a prednostné rezervacie ubytovania uprednostnuje prostredníctvom telefonického rozhovoru na nasledovnom telefonóm čisle +421 / 0940 587 192.

  Ako alternatívny spôsob, ako nás možete kontaktovať je využitie našeho online formulára alebo aj prostredníctvom emailovej adresy na privatnaobraze@privatnaobraze.sk. Na rezervácie o ubytovanie, ktoré od vás obdržime, spravidla zašleme vyrozumenie najneskôr do 48 hodín od jej prijatia.

  Copyright © 2007 – 2023 All Rights Reserve
  Created & Developed by : UNIWEBSITE SOLUTION

  Lacné Ubytovanie!

  Ponúkame vám veľmi výhodné a lacne dostupné ubytovanie s minimálním obsadením 3 osoby/noc je teraz dostupné pre turistov, robotníkov, firmy a organizácie v okoli Banská Bystrica, časť Horné Pršany

  20.00 €

  V cene nie je zahrnutý rekreačný poplatok 0,35 € / osoba / noc